اوقات شرعی
سوره شناسی

 


شماره خبر :٥٤٣٥٤١   تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ٢٤ مهر ١٣٩٧
 
.
جلسه هم اندیشی بسیج دانشجویی دانشگاه با مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی
.

جلسه هم اندیشی بسیج دانشجویی دانشگاه با حضور اعضای شورای مرکزی بسیج به ریاست حجت الاسلام و المسلمین پورذهبی مسئول نهاد و حجت الاسلام و المسلمین صدیقی معاونت نهاد در روز دوشنبه 23 مهر در دفتر نهاد دانشگاه شهید بهشتی برگزار گردید.

در ابتدای جلسه حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی ضمن خوشامدگویی به دانشجویان هدف از برگزاری این جلسه را شنیدن سخنان ودغدغه های دانشجویان  وهم اندیشی پیرامون مسائل دانشگاه دانستند. و در ادامه جمعی از اعضای بسیج دانشجویی به طرح مسائل ودغدغه ها ونقطه نظرات خود پیرامون دانشگاه پرداختند. نکات مطرح شده توسط دانشجویان طیف وسعیی از مسائل از جمله دغدغه ها فرهنگی مثل هیئت وفضای ظاهری دانشگاه تا مسائل حراستی وحفاظتی وهماهنگی فنی وپشتیبانی پرداختند.

ودر ادامه حجت الاسلام والمسلمین صدیقی ضمن تشویق، و دعوت از دانشجویان بسیجی به ارتباط وتعامل بیشتر نهاد وبسیج به بیان وتشریح ظرفیت حوزه اسلامی دانشجویان به عنوان یکی از زیر مجموعه های نهاد پرداختند. وحضور و استفاده دانشجویان از حوزه را در راستای فعالیت های لازم برای بسیج دانشجویی برشمردند.

ودر پایان حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی اتحاد وهماهنگی نیروها وعناصر انقلابی موجود در دانشگاه شهید بهشتی را ضروری دانستند وموفقیت در پیگیری اهداف انقلاب در دانشگاه را گرو جلسات مشترک میان همه تشکل های انقلابی وهمکاری آن ها دانستند. ایشان همکاری بسیج اساتید وبسیج دانشجویی را بسیار پر ثمر دانستند.و آمادگی نهاد را برای ایجاد هماهنگی میان بسیج اساتید وبسیج دانشجویی و برقراری اردوی مشترک اعلام نمودند. وبا اعلام آمادگی نهاد برای تعامل وهماهنگی با بسیج ازعان داشتند که همراه با روی باز پذیرایی بسیج دانشجویی خواهند بود وجلسه را به پایان بردند.

 

 

[]

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج