اوقات شرعی
سوره شناسی

 


شماره خبر :٥٤٩٠٦٥   تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ٧ بهمن ١٣٩٧
 
حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی در جمع اعضای اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویی سراسر کشور:
تجزیه ایران هدف اصلی نظام سلطه است
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: تجزیه ایران هدف اصلی نظام سلطه است.

به گزارش مركز ارتباطات و اطلاع ‌رسانی نهاد نمايندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر مصطفی رستمی در جمع اعضای اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویی سراسر کشور گفت: دشمن به‌ دلیل وجود منابع سرشار و روحیه بی‌نظیر مردمان ایران زمین از تشکیل یک نظام قدرتمند در این منطقه هراس دارد و به همین دلیل به‌دنبال تجزیه ایران بزرگ است.

وی در ادامه گفت: تشکل جامعه اسلامی ازجمله تشکل‌هایی است که از ابتدای تشکیل بدون هیچ انحرافی در صراط مستقیم جمهوری اسلامی پایدار و در فضای دانشجویی فعال مانده است.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها تاکید کرد: فضای مجازی امروز با هدایت جریان سلطه غرب به‌دنبال ناامید کردن بطن جامعه و به‌دنبال القای عدم کارکرد نظام و مسئولین است و این دشمنی تنها به‌دلیل عدم پذیرش هنجار‌ها و منافع آنان است که از ابتدای پیروزی انقلاب به‌صورت‌های مختلف به دشمنی علیه ملت و نظام جمهوری اسلامی برخاسته‌اند.

حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی در ادامه گفت: انقلاب اسلامی نه‌تنها خود به مقابله با این تفکر برخواست بلکه پرچمدار مقاومت علیه نظام لیبرالی حاکم بر دنیا لقب گرفت، به‌طوری که پس از پیروزی انقلاب در دنیا چالشی اتفاق افتاد و مفاهیمی صادر شد که این مفاهیم در نیجریه ۱۰میلیون شیعه تربیت کرد، حتی تا جایی پیش رفت که مسیحیت غیرسیاسی؛ دیدگاه الهیات رهایی‌بخش پیدا کرد.

وی با اشاره به تصرف حوزه‌های نفوذ آمریکا توسط ایران در منطقه تاکید کرد: پیشرفت‌ها و دستاورد‌های انقلاب اسلامی در این ۴۰سال زنگ خطری برای غرب به‌صدا درآورده است که این روز‌ها با توسل به تحریم‌های ظالمانه و اخلال در نظام بانکی کشور به‌دنبال ناراضی کردن مردم و ایجاد شکاف بین مردم و حاکمیت است.

 

[]

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج