اوقات شرعی
سوره شناسی

 
حجت‌الاسلام مرتضی مطهری‌پور:
http://sbu.nahad.ir/uploads/line10.jpg اربعین با این حجم مخاطب یک پدیده جدید محسوب می‌شود
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان اربعین فرآیندی خاص در کشور شده است و امروز اختصاص به یک نهاد و کشور خاص ندارد و با این حجم مخاطب یک پدیده جدید محسوب می‌شود. اربعین حرکتی به سمت تشکیل تمدن نوین اسلامی است.
ادامه خبر >>
.
http://sbu.nahad.ir/uploads/line10.jpg پیام رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها به مناسبت آغاز سال تحصیلی ۹۹-۹۸
حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها پیامی را همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید خطاب به دانشگاهیان صادر کرد.
ادامه خبر >>
حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی در نشست روسای دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و موسسات پژوهشی سراسر کشور:
http://sbu.nahad.ir/uploads/line10.jpg خط دشمن، کاهش سرمایه اجتماعی نظام است
نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها خط دشمن را کاهش سرمایه اجتماعی نظام و خسته کردن مردم دانست و گفت: دانشگاه‌ها با هوشمندی خلاف خواسته‌های دشمنان حرکت می‌کنند.
ادامه خبر >>
مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان تولید کرد:
http://sbu.nahad.ir/uploads/line10.jpg ایران مثبت ۴۰
مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان درس «ایران مثبت ۴۰» را که مهمترین مسائل روز انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی ایران را بررسی می‌کند، تولید کرد.
ادامه خبر >>
حجت‌الاسلام والمسلمین والمسلمین رستمی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم:
http://sbu.nahad.ir/uploads/line10.jpg راهی جز جوانگرایی نداریم/ مراقب «جوانگرایی‌های جعلی» باشیم
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: جوان‌گرایی تنها راه رسیدن به اهداف انقلاب اسلامی است.
ادامه خبر >>
ادامه خبر >>
ادامه خبر >>
حجت‌الاسلام صالحی در هفدهمین همایش مدیران مسئول نشریات دانشگاهی:
http://sbu.nahad.ir/uploads/line10.jpg دانشجویان در بازی دروغ «امنیتی شدن دانشگاه‌ها» قرار نگیرند/ نشریات، بزرگترین نمادهای تحقق‌بخش آزادی در طول تاریخ‌اند
معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها تأکید کرد: مراقب باشید در بازی دروغ امنیتی شدن دانشگاه‌ها قرار نگیرید، البته منکر این نیستم که در برخی دانشگاه‌ها ممکن است گاهی کج‌اندیشی‌هایی صورت بگیرد که باید مانع آن هم شد، ولی امنیتی شدن مسأله دانشگاه نیست.
ادامه خبر >>
مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان منتشر کرد:
http://sbu.nahad.ir/uploads/line10.jpg آشنایی با درسنامه‌های امام خمینی ره
آشنایی با اندیشه سیاسی و اجتماعی امام خمینی (ره) یکی از رویکردهای محتوایی مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان می‌باشد. در این مطلب با درس‌های مرتبط با این موضوع آشنا می‌شویم.
ادامه خبر >>
حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی در گفت‌وگو با خبرگزاری ایکنا:
http://sbu.nahad.ir/uploads/line10.jpg نارضایتی رهبر انقلاب از کم‌کاری در کرسی‌های آزاداندیشی/ بار اصلی بیانیه گام دوم بر دوش دانشجویان است
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با اشاره به اینکه رهبری در دیدار اخیر دانشجویان، خطاب به آنها فرمودند که خودتان کرسی‌های آزاداندیشی را راه بیندازید، تصریح کرد: این امر بدان معناست که معظم‌له از بدنه مدیریتی دانشگاه به خاطر کم‌کاری در زمینه راه‌اندازی و اجرای این کرسی‌ها رضایت ندارند.
ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>