اوقات شرعی
سوره شناسی

 
ادامه خبر >>
ادامه خبر >>
حجت‌الاسلام صالحی در هفدهمین همایش مدیران مسئول نشریات دانشگاهی:
http://sbu.nahad.ir/uploads/line10.jpg دانشجویان در بازی دروغ «امنیتی شدن دانشگاه‌ها» قرار نگیرند/ نشریات، بزرگترین نمادهای تحقق‌بخش آزادی در طول تاریخ‌اند
معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها تأکید کرد: مراقب باشید در بازی دروغ امنیتی شدن دانشگاه‌ها قرار نگیرید، البته منکر این نیستم که در برخی دانشگاه‌ها ممکن است گاهی کج‌اندیشی‌هایی صورت بگیرد که باید مانع آن هم شد، ولی امنیتی شدن مسأله دانشگاه نیست.
ادامه خبر >>
مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان منتشر کرد:
http://sbu.nahad.ir/uploads/line10.jpg آشنایی با درسنامه‌های امام خمینی ره
آشنایی با اندیشه سیاسی و اجتماعی امام خمینی (ره) یکی از رویکردهای محتوایی مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان می‌باشد. در این مطلب با درس‌های مرتبط با این موضوع آشنا می‌شویم.
ادامه خبر >>
حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی در گفت‌وگو با خبرگزاری ایکنا:
http://sbu.nahad.ir/uploads/line10.jpg نارضایتی رهبر انقلاب از کم‌کاری در کرسی‌های آزاداندیشی/ بار اصلی بیانیه گام دوم بر دوش دانشجویان است
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با اشاره به اینکه رهبری در دیدار اخیر دانشجویان، خطاب به آنها فرمودند که خودتان کرسی‌های آزاداندیشی را راه بیندازید، تصریح کرد: این امر بدان معناست که معظم‌له از بدنه مدیریتی دانشگاه به خاطر کم‌کاری در زمینه راه‌اندازی و اجرای این کرسی‌ها رضایت ندارند.
ادامه خبر >>
حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی در بین نمازگزاران و دانشجویان معتکف دانشگاه شهید بهشتی:
http://sbu.nahad.ir/uploads/line10.jpg بدون عبادت نمی‌توان به خدا رسید
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: عبادت با ریا و عبادت بدون رعایت شرایط و مقدمات راه به جایی نمی‌برد.
ادامه خبر >>
ادامه خبر >>
.
http://sbu.nahad.ir/uploads/line10.jpg دیدار جمعی از دانشجویان با رهبر انقلاب
در دیدار ۳ ساعته‌ی عصر امروز (چهارشنبه) هزاران نفر از دانشجویان با رهبر معظم انقلاب اسلامی، نمایندگان تشکلهای «علمی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و صنفی دانشجویان» حدود دو ساعت به بیان دغدغه‌ها و دیدگاه‌های خود درباره‌ی مسائل مختلف روز پرداختند و حضرت آیت‌الله خامنه‌ای نیز نکات مهمی درباره‌ی مسائل مطرح‌شده و نیز موضوع راهبردی «چگونگی ورود جوانان به میدان و شتاب یافتن حرکت عمومی کشور برای تحقق چشم‌انداز روشن انقلاب اسلامی» بیان کردند.
ادامه خبر >>
از سوی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها اعلام شد؛
http://sbu.nahad.ir/uploads/line10.jpg نتایج قرعه‌کشی دیدار دانشجویان با رهبر معظم انقلاب در ماه مبارک رمضان
نتایج قرعه‌کشی دیدار جمعی از دانشجویان و اعضای تشکل‌های دانشجویی با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای از سوی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها اعلام شد.
ادامه خبر >>
حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی در گفت‌و‌گو با ایسکانیوز:
http://sbu.nahad.ir/uploads/line10.jpg هدایت جریان‌های دانشگاهی به‌سمت اهداف متعالی انقلاب، جزء وظایف اصلی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها است
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: تعمیق و تبلیغ مفاهیم دینی و هدایت جریان‌های عمومی دانشگاه به‌سمت اهداف متعالی انقلاب اسلامی، جزء وظایف اصلی و ذاتی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری محسوب می‌شود.
ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>